Alpinning

PROGRAM PRO KAŽDÉHO
ALPINNING indoor walking program kombinuje trénink s mnoha cviky a taktéž využívá měřičů tepové frekvence, čímž nabízí cvičencům neopakovatelný způsob cvičení. ALPINNING indoor walking program byl vytvořen s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto program ALPINNING disponuje lekcemi v několika úrovních. Každý účastník lekce zvolí tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

Stroj na Alpinning - ALPITRACK disponuje elektronickým displejem, který snímá srdeční frekvenci jak z rukojetí, tak i z hrudního pásu. Dále monitoruje ušlou vzdálenost, okamžitou rychlost chůze, obecný čas, aktuální čas chůze, počet spálených kalorií a teplotu prostředí. S Alpinningem máte svůj trénink pod absolutní kontrolou.

* součástí vybavení ALPITRACKU jsou následující součásti: integrovaný dotykový snímač TF, držák na láhev, držák na činky a činky, integrovaný display, aretační bezpečnostní kolík a speciální antiprachový vak.

* dva setrvačníky zabezpečují rovnoměrné rozložení sil u brzdného systému, což umožňuje lepší pocit z tréninku. Vodící válce jsou uloženy v zapouzdřených vysokorychlostních ložiscích, které jsou prachu, potu a vodě odolné. V levém setrvačníku je integrovaný snímač, který slouží jako senzor pro vyhodnocování většiny funkcí.

* díky propracovanému brzdnému systému a jeho variabilní simulaci, lze prožít zážitek podobající se skutečnému zatížení v přírodě.
Máme všechny certifikáty a licence, to je pro Vás zárukou účinných, bezpečných a kvalitních principů tohoto unikátního indoor walking programu ALPINNING.

DĚTSKÝ ALPINNING
Ideální pohybová aktivita pro Vaše děti pod vedením zkušeného instruktora Mgr. Romana Váchy, který je s 20letou praxí specialistou ve svém oboru.
Naučte svoje děti starat se o svůj zdravý životní styl, již v raném věku.
Udělejte to nejlepší pro správný vývoj Vašich dětí.

VÝHODY ALPINNINGU
ALPINNING indoor walking program vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, a to chůze. Tímto se stává ideálním programem, který nezatěžuje Vaše klouby a je tak vhodný pro všechny věkové kategorie.

REDUKCE VÁHY
Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 - 3140kJ, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení, zároveň Vám instruktor poradí, jaká tepová frekvence je pro Vás ideální z hlediska spalování tuku, což je velmi důležité pro optimalizaci redukce Vaší váhy.
ALPINNING není jen 50 minut chůze na trenažéru, ale současně při chůzi používáte činky, expandery, prvky z aerobiku, což dělá Vaši lekci rozmanitou, zábavnou a zároveň tento pravidelný trénink pomůže účinně tvarovat a zpevňovat celou Vaši postavu.
chůze do kopce, což skvěle simuluje právě trenažér ALPITRACK, výrazně napomáhá ke zpevnění hýžďových a stehenních partií.

KONDICE
ALPINNING™ program, kvalifikovaní Instruktoři s licencí ALPINNING™, displej na trenažéru, který Vás informuje o stavu Vaší tepové frekvence, teplotě okolí, rychlosti chůze, ušlé vzdálenosti, spálených kaloriích, dále různé úrovně lekcí, to vše pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit Vaši kondici jednoduchým a zábavným způsobem.

PSYCHICKÁ VYROVNANOST
Kvalitní a přirozená pohybová aktivita pod vedením školeného instruktora a příjemné prostředí tak pozitivně ovlivňuje Vaši psychiku.

Jdu na svoji 1. lekci Alpinningu

V tom případě nám dovolte pár rad:
Na lekci ALPINNING přijďte raději 5 min. před zahájením.
Lekce ALPINNING mohou být velmi intenzivní, proto doporučujeme před, během a po lekci vypít 1l a více neperlivé vody nebo iontového nápoje.
Na ALPINNING není třeba speciálního oblečení, lze využít to, které používáte pro běžnou sportovní - rekreační aktivitu. Sportovní oblečení pohlcující pot je však vhodnější a na těle příjemnější.
Instruktor Vám rád poradí, co je pro Vás to nejlepší, aby se Vám dobře a efektivně cvičilo. Doporučujeme vyslechnout jeho rady.