Fitbox
Fitbox je skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém se využívá prvků boxu a kickboxu. K velkým výkonům vás bude motivovat zábavná hudba a energický instruktor. Během lekce se střídají dynamické údery a kopy.  Dochází zde k velkému energetickému výdeji a efektivnímu posilování končetin a trupu. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.

FitBox vám výrazně zvýší kondici, pomůže redukovat nadbytečné kilogramy a komplexně posílí celé tělo. Je to antistresové cvičení, které můžeme doporučit jako ideální aktivitu po náročném pracovním dnu.

FitBox je ideální pro lidi, kteří chtějí zvýšit svoji kondici, zhubnout a odreagovat se. Lekce je vhodná pro všechny. Sílu úderů do totemu si každý reguluje sám dle svých možností.

Přínos lidskému tělu:

REDUKCE VÁHY
Fitbox® je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke zhubnutí, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 - 3140kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný Fitbox® trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.

POKOŽKA
Pravidelný Fitbox® pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, čímž se otvírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete dodržovat pitný režim (2-4litry/den) a zdraví životní styl, je velký předpoklad, že dojde ke zlepšení stavu Vaší pokožky, která tak bude pružnější a lépe vypadající.
 
KONDICE
Fitbox® pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nejste v kondici? Nevadí, díky Fitbox® programu, kvalifikovaným Instruktorům s licencí Fitbox® a návštěvám Fitbox® center budete opět v kondici. A to nenásilným a zábavným způsobem a
co navíc - za neuvěřitelně krátkou dobu. Fitbox® program umožňuje specializovanou přípravu
pro všechny druhy Sportů, neboť pomocí měřiče tepové frekvence lze simulovat konkrétní tréninkovou zátěž.

PSYCHICKÁ VYROVNANOST
Fitbox® program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.

KOMLEXNÍ POSÍLENÍ TĚLA
Fitbox® program vás díky svým přesně dávkovaným a komplexně zaměřeným lekcím dokáže dostat do svalové rovnováhy. Což ocení zejména ti, kteří mají problémy s bolestí zad a to je téměř 90% dospělé České populace.
V Česku je více než 100 FITBOX center a vyškoleno přes 600 instruktorů FITBOXU. FITBOX JEDE, TAK PROČ HO JEŠTĚ NECVIČÍTE PRÁVĚ VY ?

Jdu na svoji 1. lekci Fitboxu

V tom případě nám dovolte pár rad:
Na lekci FITBOX přijďte raději 5 min. před zahájením.
Lekce FITBOX mohou být velmi intenzivní, proto doporučujeme před, během a po lekci vypít 1l a více neperlivé vody, nebo iontového nápoje.
Na FITBOX není třeba speciálního oblečení, lze využít to, které používáte pro běžnou sportovní - rekreační aktivitu. Sportovní oblečení pohlcující pot je však vhodnější a na těle příjemnější.
Bandáž nebo FITBOX rukavice. Pokud nevíte jaké, jděte na lekci bez nich a instruktor Vám rád poradí, co je pro Vás to nejlepší. Doporučujeme vyslechnout jeho rady.
Doporučujeme sportovní obuv, není třeba speciální. A to nejdůležitější, nezapomeňte si vzít dobrou náladu.

Při první lekci půjčení bandáží ZDARMA.